EET ZDARMA

 
Podnikatelé mohou využít jakékoliv naše pokladní zařízení, které s pomocí EET systému bez paušálů a zdarma odesílá požadované informace na server Finanční správy a umí vystavit účtenku s FIK kódem zákazníkovi. Nejoblíbenější je naše praktické mobilní Android zařízení s tiskárnou, čtečkou karet a čárových kódů "all in one".
Můžete do něj vložit až 2 sim karty na mobilní Internetové připojení, má i zákaznický displej a integrovanou tiskárnu. A nejen to....
 
S výběrem EET softwaru vám pomůžeme, jelikož spolupracujeme s nejlepšími poskytovateli na trhu, kteří nabízejí EET systémy bez zbytečných paušálů / měsíčních poplatků nebo zcela zdarma.
 
Bluetooth stolní tiskárnu na účtenky pořídíte na našich stránkách také za nejvýhodnější cenu 1390 Kč plus DPH.
 
Ministerstvo financí navíc počítá s jednorázovou slevou ve výši 5000 Kč, a to nejvýše do částky kladného rozdílu mezi 15 % dílčího základu daně ze samostatné činnosti a základní slevy na poplatníka, kterou si budou moci uplatnit všichni poplatníci daně z příjmů fyzických osob, kteří v daném zdaňovacím období poprvé zaevidovali tržbu, kterou měli podle zákona o evidenci tržeb povinnost evidovat.
 
Pro vaše řešení či dotazy nás neváhejte kontaktovat 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení