EET ZDARMA

 
Podnikatelé mohou využít jakékoliv naše pokladní zařízení, které s pomocí EET systému bez paušálů a zdarma odesílá požadované informace na server Finanční správy a umí vystavit účtenku s FIK kódem zákazníkovi. Nejoblíbenější je naše praktické mobilní Android zařízení s tiskárnou, čtečkou karet a čárových kódů "all in one".
Můžete do něj vložit až 2 sim karty na mobilní Internetové připojení, má i zákaznický displej a integrovanou tiskárnu. A nejen to....
 
S výběrem EET softwaru vám pomůžeme, jelikož spolupracujeme s nejlepšími poskytovateli na trhu, kteří nabízejí EET systémy bez zbytečných paušálů / měsíčních poplatků nebo zcela zdarma.
 
Bluetooth stolní tiskárnu na účtenky pořídíte na našich stránkách také za nejvýhodnější cenu 1390 Kč plus DPH.
 
Ministerstvo financí navíc počítá s jednorázovou slevou ve výši 5000 Kč, a to nejvýše do částky kladného rozdílu mezi 15 % dílčího základu daně ze samostatné činnosti a základní slevy na poplatníka, kterou si budou moci uplatnit všichni poplatníci daně z příjmů fyzických osob, kteří v daném zdaňovacím období poprvé zaevidovali tržbu, kterou měli podle zákona o evidenci tržeb povinnost evidovat.
 
Pro vaše řešení či dotazy nás neváhejte kontaktovat 
Zpět do obchodu