SumUp

Webová stránka značky: SumUp

 

O nás

 

Jsme předním poskytovatelem mobilních platebních terminálů (mPOS) v Evropě. V roce 2012 jsme začínali od nuly a vytvořili jsme službu, která otřásla celým odvětvím a probudila obchodníka v každém z vás. Vytvořili jsme jedinečné zařízení, které spolu s chytrým telefonem v kapse umožňuje drobným obchodníkům kdekoliv akceptovat platby kartou.

Ať už vaříte kávu anebo opravujete auta, chceme pro vás vytvářet produkty, jež dokáže používat každý – abyste se mohli věnovat tomu, co děláte nejlépe. Naší misí je jednoduchost a efektivita, od online registrace až po přijetí první platby. Tradiční poskytovatelé se na malé obchodníky nezaměřují – my ano. Náš ceník je stručný a přehledný a vy se tak nemusíte obávat žádných překvapení v podobě skrytých poplatků.

Naše společnost zažívá od svého vstupu na trh v roce 2012 impozantní globální růst. Expandovali jsme již do 31 zemí včetně Německa, USA či Brazílie. SumUp se neustále rozšiřuje a v současné době za námi stojí silní hráči jako American Express, BBVA, Groupon, Holtzbrinck Ventures a další světoznámí kapitáloví investoři.

Při přijímání plateb se na SumUp spoléhají stovky tisíc drobných obchodníků v 16 zemích po celém světě a my se v inovování našich služeb posouváme stále dál. V návaznosti na naše původní produkty a mobilní či webové aplikace jsme vyvinuli sadu API a SDK rozhraní, jež umožňují integraci plateb SumUp s dalšími aplikacemi, včetně služeb třetích stran.

Naše technologie

SumUp je autorizovanou institucí elektronických peněz s oprávněním od britského Úřadu pro dohled nad finančním trhem (Financial Conduct Authority, číslo licence 900700) a držitelem certifikátů EMV (Europay, Mastercard a VISA) i PCI-DSS, čímž zaručujeme, že všechny platby jsou zpracovány v souladu s nejvyššími bezpečnostními standardy.

FCA registration

Proprietární end-to-end řešení SumUp je prvním kompletně EMV certifikovaným mPOS systémem na světě, jenž pokrývá celý platební proces: od platebních terminálů přes mobilní aplikace pro Android a iOS nebo platformu pro zpracování plateb až po řešení pro eliminaci rizik a podvodů. SumUp je též jediným poskytovatelem mobilních platebních terminálů, který navrhuje a vyvíjí svá vlastní EMV-certifikovaná zařízení.

Terminál SumUp Air představuje nejbezpečnější způsob přijímání plateb kartami. Jsme držiteli plnohodnotných certifikací od širokého spektra regulačních orgánů, včetně:

PCI PTS V4.0, SRED EMV certifikáty první i druhé úrovně Mastercard Pay Pass, Visa Pay Wave, American Express Expresspay MasterCard TQM MasterCard TIP, Visa ADVT Visa Ready

 
Žádné produkty značky SumUp nebyly nalezeny...
Zpět do obchodu