Elio XP-58IILB Bluetooth termální tiskárna
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček. 28 hodnocení
Skladem
  • Bluetooth  termální 58 mm tiskárna Elio POS XP-58IILB
  • Profiuctenka.cz
  • Neomezený počet položek bez paušálů
  • Interface:  Bluetooth 4.0, USB
  • Stolní tiskárna připojení v síti
  • Operační systém: Android, iOS, Win 10
  • Hmotnost:  0.75 kg
  • Rozměry: 180*115*127mm
  • Výstup na pokladní zásuvku
  • Dárek: 1 kotouček
  • Průměr kotoučků do ≤ 60 mm
  • Délka kotoučků do 58 mm